Duben 2010

.we ain't gonna live 4ever...o-ou

26. dubna 2010 v 18:07 | Elisss |  Moody Status
tragedy-or-comedy.blog.cz

Hallo:)

První věc...počasí se nám trošku pokazilo:/.Alespoň teď,když se dívám,je tam vážně škaredě.Doufám,že zítra to bude lepší.
Operace vlčí zrno.Toť první věc,co mám na srdci.Zítra jsem na kontrolu objednaná kolem půl dvanácté a mám silné tušení (ne,vím to:)),že do školy už se vracet nebudu.Byla bych totiž blázen,kdybych si dobrovolně chtěla napsat test z přírodopisu a jít si zaběhat v tělocviku kilometr,nemyslíte? Já si jsem jistá.Takže,zítřejší den bych si mohla pěkně zkrátit:)Doufám v to,aby mě doktorka nanaservírovala zítra takové jedno milé překvapení v podobě další operace.Vím,že jsem v předchozím článku psala,že dalšího rýpání do víčka bych měla být ušetřena,ale já mám stejně pořád tak trochu strach.A možná,možná že je to nakonec i dobře.Neměla bych se radovat předčasně.Kdoví,jestli ta hrůza zase znova nenaroste do obřích rozměrů...:/.Dost k mému pitomému oku,opravdu nepíšu za účelem vás děsit,berušky:)
Ten minulý týden strašně rychle utekl.Vážně.Včetně víkendu.Nejkrásnější na tom je to,že už se pomalu ale jistě blíží prázdniny ♥.Ty dny si budu opravdu užívat.Naplno.Jinak,v sobotu jsem jela s kolegyní Gubi nakupovat.Řeknu vám,lidičky,ještě nikdy mě tak strašně neloupalo v kříži jako toho sobotního večera,kdy jsem se nakonec zázračně,celá uondaná,doplazila domů.Připadala jsem si,jako kdybych po tomhle světě ťapkala nejmíň dvě stě let.Možná i těch tři sta by se dalo...
Malá ukázka toho jak jsem pořídila:
tragedy-or-comedy.blog.cz
ano ano.tákže,to fialové,co vlastně není ani pořádně vidět,jsou kraťásky.i přes mou zatvrzelost, že moje nohy nejsou nohy,nýbrž kýty (v poslední době si na ně snažím zvyknout a smířit se s němi ^^) jsem si je koupit Musela.Nedávno totiž moje nejdražší kalhoty,přesně stejné barvy,utrpěly úraz a já v nich teď mohu už sedět opravdu jen u toho počítače. (udělaly rup v rozkroku ;(...) Když jsem si najednou pomyslela,že bych v té fialové mohla chodit Zase,vzít jsem si je musela.A myslím,že ani tak hrozně na těch mých kýtách nevypadají;).
To tygrované je něco naprosto dokonalého.Úžasné,tmavě fialové legíny.♥ Byla to láska na první pohled.Zvířecí vzory jsem si opravdu zamilovala.:)
Tričko s britskou pusinkou a nápisem Kisses from London jsem začala osahávat bezprostředně po našem setkání.Ani jemu jsem nemohla odolat.Speciální věcička,zezadu má na boku takové slušivé,třpytivé srdíčko *_*...xD
Jinak,sluneční brýle bych si pravděpodobně nekoupila,kdybych ty svoje v sobotní odpoledne nenechala ležet doma na posteli.Nějak jsem zapomněla,co jsou to hodinky a tak...mám aspoň teď dvoje slunečáky:)
Fialový hvězdičkovaný flakonek je voňavka Joy Ride z Oriflamu a všem radím,aby si ji neobjednávali.Ne,opravdu,vůně je to sice příjemná,ale dosti nevýrazná,rychle vyprchá.Konečně,pokud jste ještě neměli možnost se dozvědět to,že jsem naprostý magor do rtěnek (troufnu si říct,že vedle šneků je to moje asi drhá největší a nejmimořádnější úchylárna),říkám vám to teď.Moji novou kámošku tam můžete vidět.Midnight Red je pěkná razivka a já s ní vypadám jako lacinej klaun,ale doma ji nosím podle libosti své:D.Také z Oriflamu.
Ještě jsem svoji sbírku knížek obohatila o Gejšu,ale tu jsem nějak zapomněla vyfotit.Číst jsem ji ještě nezačala,mám zatím Pottera a Jane Austenovou,ale každý den do ní nahlížím a stírám z obálky prach a už se moc těším,až ji načnu:)
Také jsou za mnou přijímačky (které jsem nakonec dělat kvůli prospěchu nemusela).Byla jsem přijatá na cestovní ruch,na jedno gymnázium a ještě čekám na oficiální potvrzení o přijetí na další se zaměřením na jazyky,kam bych tedy chtěla jít především.Doufám,že to výjde;).
Koukám,že jsem se rozepsala až moc,tak je na čase,abych to moje vykecávání nějak ukončila:D
Mějte se krásně,Berušky moje,budu na vás myslet:)

Ellí,co vás všechny má strašně moc ráda:)


happy*_*

19. dubna 2010 v 18:34 | Elisss |  Blog Twitter.com
Yay happy Pictures, Images and Photos

Yes.yes.yes.^^
Dnešní krátká zpráva pojednává o mé radosti.Nevím,jestli při mě stáli všichni svatí (jakože spíš ne) a nebo spíš (pravděpodobně) Vy ♥,ale dnešní kontrola u paní doktorky mě opravdu u srdíčka zahřála.Pravděpodobně na další šťouchání do oka muset nebudu...lepší se to,vypadá to dobře,modřina do pár dní snad zmizí úplně a ta ošklivá boule by měla navždy splasknout.Přála bych si to,moc moc bych si to přála...
Děkuji,že jste na mě mysleli (pokud ne,doporučuji vám,abyste se raději nepřiznávali;) a posílám vám všem jeden pořádný,umlaskaný,červený polibek na tvář:D.
Běhat...běhat začnu pravděpodobně od zítřejšího dne,pravděpodobně od počátku zítřejšího tělocviku.Mám dost dost nepříjemný pocit,že budeme běhat kilometr a půl.Vypustím tam duši,hodím držkopád o ty pitomé kořeny,co se tam všude kroutí po zemi (opravdu si někdy říkám,proč musíme chodit provozovat běh do lesa),začnu pčikat (myslím,že mám nějakou menší alergii) a cestou do kopce budu nesmušnými slovy nadávat na naši *úžasnou* paní učitelku.Měla bych si přestat stěžovat:))

Dnešní absolutně chaotická Ellí ^^
P.S...právě se pokouším poskládat jakési velikonoční vajíčko z kindervajíčka.Proč je,proboha,zelené? Já tu barvu opravdu ráda nemám:/:D

title:D

17. dubna 2010 v 14:33 | Elisss |  Moody Status
Photobucket
Mám strašnou radost,že je venku tak nádherně.
Opravdu,počasí tam za oknem mě zbavilo mojí celotýdenní špatné nálady.
Spoustu z vás by možná zajímalo,jak pokračuje moje léčba.Modřina pomaličku mizí,takže za chvíli budu mít víčko opět norální barvy,bohužel,není jisté,jestli nebudu muset na operaci ještě jednou.Ačkoliv se mi ta potvora,co mi tak hyzdí obličej,zmenšila a to o dost,stále ještě tam tak trochu je.:/.Jsem z toho opravdu nešťastná.Tahleta věc mě tam už otravovala bezmála půl roku a vypadá to,že ještě se na ústup tak úplně nedala.Proto se pokouším pouze doufat v to,že ládování se antibiotiky (!),mastička a pravidelné návštěvy doktorky nakonec tu hrůzu zastraší a už se nikdy,nikdy nevrátí. (což jisté není,doktorka říkala,že se tyto škaredé boule mohou vracet)....
víte,co je momentálně jedno z mých největších přání? Probudit se s úplně splaským víčkem,jít do koupelny,zavřít se tam alespoň na půl hodiny a namalovat se.
Zní to nejspíš strašně praštěně a malicherně,ale já už dva týdny chodím nenamalovaná.U mě tohle normální není.Ok,výhoda toho,že si pospím každé ráno o 10 minut déle,je skvělá,ale toť vše.Chybí mi to,svým způsobem:/.
Mám dobrou náladu a doufám,že návštěvá,která má přijet,mi ji nezkazí,takže bych to nechtěla protahovat.
Prozatím:

ALOHA
Vivien - Aloha from hell Pictures, Images and Photos

K večeru bych si chtěla jít zaběhat.Doufám,že mi to vyjde;)

Ellí:)Room :)

11. dubna 2010 v 16:54 | Elisss |  Designs
tragedy-or-comedy.blog.cz
Název: Room
Datum výroby:7.4.2010
Spokojenost: 80%
Opravdu jsem nevěděla,jak současný design pojmenovat,takže,velice originálně,Room:D.Musím říct,že jsem jej pořád zase a znova upravovala,vybírala jsem asi ze sedmi různých okrajů,stále se nemohla rozhoudnout,jaký tam prsknout a dokonce jsem zvažovala,že bych jej každý den měnila podle nálady,ale nakonec to teda vyhrála zebra.Přiznám se,že v poslední době mám pro zvířecí vzory opravdu šílenou slabost.Zato s výběrem obrázku do záhlaví jsem žádný problém neměla a byla rozhodnutá okamžitě.Melancholicky naladěn vyhlížející Pan B. na fotografii byla jasná volba.Protože pro tuto fotku mám slabost také.Opravdu,ještě jsem jsem zatím nevytvářela žádný design bez naprosté inspirace,výjma tohoto.
Přesto,spoustě z vás,soudě podle vašich milých komentářů,se nový kabátek stránky líbí,a to je hlavní.:)


Po Aprílu se odvažuje chodit pouze ve slunečních brýlích.

7. dubna 2010 v 19:24 | Elisss |  Moody Status
tragedy-or-comedy.blog.cz

sun makes me happy:)

Přeji vám pěkný večer:D. (je 7 hodin,snažím se být přesná:)...)
Už podle podnadpisu obrázku můžete odhadnout,že moje momentální  nálada je dobrá a to z toho důvodu,že je venku opravdu krásně.zapadající sluní,to je jedna z nejpěknějších věcí tam venku.osobně mám ještě strašně ráda tu večerní romantiku.pozorování hvězdiček,rosa...víte,co mám na mysli,nejspíš:D.
Od prvního Apríla jsem sem zavítala a dnes a musím říct,když jsem sem vešla,spadla mi brada málem až na stůl.Pod článkem bylo neuvěřitelných 14 komentářů.Strašně ráda bych věděla,čím jsem si je od vás zasloužila.Vzhledem k tomu,že poslední dobou na všechno tady pěkně necitelně kašlu,přidám za měsíc trapné tři články,co jsou naprosto o ničem a vlastně se vám vůbec divím,že máte tu chuť sem vůbec lézt...strašně mě to překvapilo.A také neuvěřitelně povzbudilo...
Lhala bych,kdybych řekla,že bych se blogerství vzdala bez potíží vzdát.Vy byste mi to nejspíš neumožnili:D.A proto se vám teď omlouvám.Omlouvám se,že jsem zanedbávala navštěvování vašich internetových deníků a vašich osob.Každý den na vás civím ve škole do pouzdra (abyste to pochopili,mám všechny své virtuální přátele pěkně napsané v penálu-magor:D) a stejně nejsem schopná k vám ani pořádně dolézt.Jedno pitomé kliknutí!:D...
Nechme sebekázně a pro jistotu raději čiňme:D.Ell se s trochou štěstí polepší.
Děkuju vám za všechny vaše komentáře.Vážím si jich.*:) Moc.

Chtěli byste vědět,jak to se mnou na slavný neinnový Apríl dopadlo?
Nuže,řada se na mě měla dostat v již níže zmiňované půl druhé.Čekárna se pomlu ale jistě vyprazdňovala a já nakonec do ordinace vpadla až ve tři hodiny.
Řeknu vám,opravdu jsem očekávala mladého doktora,ale až takto mladého...:D
Ten ušlechtilý muž,co se rozhodl udělat ze mě zase zpátky člověka,byl věrná kopie Leoše Mareše (v mladším vydání) se světlejším odstínem vlasů:D. "Slečna Navrátilová?" ...hlas měl velice příjemný;)..:D
Zákrok trval asi jenom 10 minut a já musím říct,že jsem panu Vláčilovi opravdu důvěřovala.OK,když mě před umrtvením požádal,abych si dala ruce pod zadek,protože jeden pacient mu onehdy dal facku,trochu jsem se začala vážně bát,že oční bulvě fakt udělám definitivně báj,a když si ve stejnou dobu,kdy se mi rýpal ve víčku,tiskl nadšeně mobil k uchu a zaníceně si povídal s kolegou z práce,opravdu jsem uvažovala,jestli by si ten průplesk snad i vážně nezasloužil.D
Sestřička mi přes oko dala flastr a já jsem ordinace vyšla se zamotanou hlavou a taky pěkně bolavým okem,protože už začínalo přicházet k sobě.A to vážně příjemné nebylo.
Teď už mě to nebolí,pouze vypadám,jako kdyby mi někdo pořádně nabančil,jakého mám krásného monokla:D.A jak nármně mění barvy!:D.Byl modro fialovej,teď je světle purpurový s nádechem žluté:D.byla bych dost morbidní,kdybych vám tu ještě zveřejnila svoje fotky,proto se jsem tento nápad ihned,co ke mně dolétl,zavrhla.Tohle je i na mě moc ujeté:D...
Bez slunečních brýlí momentálně nevyjdu a ve škole jsem zatím něco jako zvířátko ze zoo.Ani nevíte,jak moc bych si přála,abych byla už konečně "normální".:)
Prozatím přežívám.:)
Ponaučení? Nedělte se s kamarádnou o šminky.O žádné šminky!:D (ve slabé chvíli Ell půjčila Gubi tužku na oči.nikdy by nevěřila,že ji tenhle hřích způsobí na pět měsíců něco tak škaredého,jako je ječné nebo vlčí zrno:D...)
 Vaše Ell.)1. Apríl není In:D... (protože já dnes nechci přijít o oko:D)

1. dubna 2010 v 9:33 | Elisss |  Moody Status
tragedy-or-comedy.blog.cz
touch me.treat me.love me.feed me...:)

Hallo:)

Úvodní slovo na začátek.Vím,že to tu nežije.Nežije to tu tak,jak bych chtěla já (samozřejmě,čí je to vina?...Elí!) nežije to tu tak,jak byste možná chtěli vy.Vůbec  nevím,čím to je.Není to úplně o tom,že by mě snad z nějakého neznámého důvodu přestalo blogování bavit.Spíš jde o čas a tu chuť.Chuť do života...
Tu já tedy zatím mám:D.Sice jenom každý druhý,třetí den,ale zatím mě ještě definitivně neopustila:D^^.Co bych vám chtěla povědět...
Předem,pokud někdo měl to štěstí a měl možnost navštívit třeba TH před včerejškem ve Vídni,tak přiznávám,že mu z celého srdce,nepokrytě a upřmně závidím.Teda,závidím jakýkoliv koncert,samozřejmě,ale to Rakousko,to nejvíc:D...^^
Jakpak se mám.Hm.Ale jo,fajn:D...
Čtyři dny jsem necvičila,ale to je mi momentálně tak trochu fuk.Dnes jsem totiž na celý den tak nervózní,jako jsem byla právě dne 15.3. (dobře,Zas tolik ne...xD) protože odbitím půl druhé odpolední musím být přítomna na chirurgii v Olomouci.Ano,jdu ze sebe udělat zase člověka.Kyklopovi po pátem,šestém měsící definitivně odzvonilo.:D
Přiznávám,že mám strach (kdo by neměl,když se ti má kdosi "mladej,zato šikovnej" rejpat v oku:D") a zároveň se snad i trochu těším:D.Vím,že jsem úplný magor,ale vidina toho,že bych byla opět stejně "krásná" jako dřív je více než lákavá:D.Proto se budu modlit,abych to měla co nejdřv za sebou a abych nepřišla o oko nadobro.Ale když je pan dotor Tak Šikovnej...snad to vyjde:D
Jsou prázdniny:D:)...další skvělá zpráva,že?:) Velikonoce sice nesnáším,budu muste dohlédnout na to,aby se k nám nikdo v pondělí nebyl schonej dobýt,přinejhorším si zbalím kabelčičku a potáhnu někam...do lesíka,třeba:D.
Další novinkou je to,že s jednoz osobou (Gubí^○^),trávím v poslední době trochu více času než obvykle.Víte,je to docela překvapivé,jelikož je to moc fajn kamarádka,ale moc dlouho a často s ní být nemůžu,protože mi potom začne lézt na nervíky:D,ale v poslední době...horké maliny to zpravily...xDD.Ne,byly jsme před pár dny na horkejch malinách a vyříkali jsme si úplně všecicko.A tak se mělo udát už dřív,nejspíš.Proto teď můžeme vedle sebe jít,v klidu a povídat si.Ne o všem,ale...dřív bych to pravděpodobně neřekla,ale myslím,že je to moje Dobrá,opravdu dobrá kamarádka. (Na nejlepší kamarádky nehraji,už ne:)...) *snažila se otevřít pití,stejně se prd povedlo a akorát má na ruce puchýře:D...* tak už to nebude déle protahovat.:)
Vy víte,že se máte mít pěkně,že?;).Tak pa.:)

Vaše EllTOPlist