Listopad 2010

uh na na na na.

15. listopadu 2010 v 15:33 | Eillienessis |  Magnetofonová páska
tragedy-or-comedy.blog.cz
tragedy-or-comedy.blog.cz
tragedy-or-comedy.blog.cz
♥.

What.

6. listopadu 2010 v 16:48 | Eillienessis |  Moody Status
tragedy-or-comedy.blog.cz
tragedy-or-comedy.blog.cz
.
ani nevím,jak se mi to podařilo,nicméně je to tak.opět jsem se tu přes dva týdny ani neukázala.měla jsem v plánu napsat o podzimních prázdninách kolem 28.října,to jsem však také neudělala.tohle už je asi můj 145 "comeback" a já jsem se stále ještě nepolepšila.ode dneška raději nic o pravidelném přidávání článků,chození na blogy a dalších věcech s tímto spojenými slibovat nebudu.jak jste totiž už nejspíše zjistili,není na moje slova absolutně žádný spoleh.tak.
jediná jakž takž ve své podstatě pozotivní zpráva je ta,že za ty dva týdny mojí neaktivity se nestalo nic zvláštního.můj Vati je,zdá se,stále stejně zaláskovaný.nicméně jsem jeho objev ještě neměla příležitost poznat osobně.také jsem se v minulém článku zmiňovala o šťěňátku,to však podle původního plánu budu mít doma až nějspíše někdy na jaře.nevadí,já si počkám:).
škola? kolektiv je skvělý,známky,Bůh žehnej jedničky,objevila se tam nějaká ta dvojka a v pátek jsem s neskonalou radostí líbala sešit z matematiky,protože 2- je pro mě dostačující známka:D.z matematiky rozhodně.co dál...nebaví mě čeština a kromě Čelakovského mi není sympatický téměř nikdo z 1. a 2.etapy národního obrození.v hudební výchově pod suplující profesorkou,která byla naprosto unešená z našeho zpěvu,praskla židle.to není zrovna ta nejpodstatnější a nejdůležitější novinka,ale stejně mi to nedalo,abych se o ni s vámi nepodělila;).
směle pokračuji ve cvičení a nějaké výsledky,i když je to dřina,jsou přece jenom vidět.otázkou však je,jak dlouho mi to vydrží.doufejme,že co nejdéle.včerejší odpoledne jsem věděla,že mě kosmetička nepochoválí (samý strup,samý bolák:/...),a tak jsem si náladu vylepšila Playboy voňavkou.samozřejmě,že jsem na sebe byla hned vzápětí naštvaná,protože jsem se zapřísáhla,že budu rozumně šetřit na vánoční dárky.už mám objednané náušnice pro Mutti,snad se jí budou líbit;).to je zatím k vánočním nákupům vše,jinak jsem těžce bez nápadů:/.
Zítra? MTV EMA's 2010 ♥ ! ^^ .Má to jen jednu chybičku.Nemám momentálně k dispozici MTV:D...
tragedy-or-comedy.blog.cz


TOPlist