Leden 2011

my best days are with you.

10. ledna 2011 v 16:13 | Eillienessis |  Moody Status
tragedy-or-comedy.blog.cz
Kačenka a "Ňuňu" (vánoční obal se jmenovkou)
tragedy-or-comedy.blog.cz
tragedy-or-comedy.blog.cz
PSÁNO 9.1.2011

Dnes tomu byl měsíc.Začalo to tím nejbláznivějším čtvrtečním odpolednem a od té doby už nic není takové,jaké bývalo předtím.Dny plynou neuvěřitelně rychlým způsobem a každý z nich je jedinečný.Jenom on dokáže posílat ty nejromantičtější esemesky,jenom s ním můžu skákat na posteli,nebezpečně kývat hlavou do rytmu a snažit se přeřvávat muziku na hi-fi věži a jenom s ním se můžu cpát gumovými medvídky a čokoládou,aniž by mě přepadaly výčitky svědomí,že budu o tísíc kalorií těžší.Někdy není potřeba mluvit,a tak se jen mlčky objímáme a hledíme si do očí.Ty jeho měkce zelenomodré oči.Jakto,že jsem se v nich ještě neztratila? V České republice je tolik měst,tak proč zrovna,ksakru,oba dva chceme říct,že nevíme,kde je Vsetín? A proč jsme oba dva při jídle taková nehorázná prasátka a vzduchem lítají těstoviny? Proč jsme věčně nerozhodní a bereme si k srdci naprosté maličkosti? Nevěřím,že to všechno mají na svědomí naše stejné račí povahy. Někdy se ptám sama sebe,jestli se za ruku nevedu třeba s dívkou.Kluci nevypouští z úst tolik krásných a hladivých slov.Mohla bych ten jeho smích poslouchat pořád a nikdy bych se jej stejně pořádně nenabažila.Všechno je to tak dokonalé,až moc.Nutí mě to přemýšlet nad tím,kdy nastane ta doba,až se to všechno zkazí.Nechci,aby vůbec kdy přišla.
Když dnes vylezl z autobusu a já viděla,že s sebou táhne kytaru,zůstala jsem na něj jen nechápavě koukat.Teprve o pár minut později jsem pochopila,jak skvělý to byl nápad.Zpívat si uprostřed lesa "Strawberry Blonde" a "The Only Exception" a pochodovat si v kozačkách po rozblácených cestách bylo to,co bych od dnešního dne očekávala ze všeho nejméně.Čas s ním plyne vždycky strašně rychle a včera tomu tak bylo obzvlášť.Stáli jsme na zastávce a já jsem myslela,že se té jeho bundy ani nebudu schopna pustit.S nikým jiným není loučení natolik obtížné.Začala mě přepadávat melancholická nálada a ve chvíli,kdy si všiml,že jsem si na dnešním líčení dala záležet více než jindy a tiše mi zazpíval do ucha těch pár vět,jsem byla už příliš slabá na to,abych se pokoušela bránit těm hloupým slzám.
Všechno je tak lehké,jen když je tu se mnou.Vím už to delší dobu.Že ho miluju.Avšak teprve v těch vzácných okamžicích,kdy se ta slova odvážím vyslovit nahlas,si jejich význam plně uvědomím...
tragedy-or-comedy.blog.cz
M. a skunk ^^
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.


TOPlist