in the shape of things to come.

1. dubna 2012 v 18:53 | Eillienessis |  Moody Status

Ačkoliv máme prvního aprílovýho dubna,na žádné vtípky teď momentálně nemám vůbec náladu,protože z nosu mi kape jak z vodovodního kohoutku a kašlu jako starej chlap.Ale i přesto,že jsem tak strašně nemohoucí,jsem se KONEČNĚ! rozhodla poprvé v tomto roce napsat.Je to se mnou možné? 3 měsíce jsem na to všechno opět házela bobek.Strašně ráda bych vám chtěla zaručit,že tahle situace se už nebude opakovat,nicméně víte stejně dobře jako já,že by to byl opět jen jakýsi výkřik do vzduchoprázdna.Zkrátka,jako byste mě neznali;).Moc ráda bych ale články přidávala častěji a ještě více bych byla ráda,kdybych se přiměla k vám na web aspoň jednou za ten týden dolízt.Bylo by to fajn.
Půlku druháku mám úspěšně za sebou.A s tou úspěšností to myslím vážně,protože se mi podařilo vysloužit si to nejlepší vysvědčení,které jsem neměla ani v prváku a myslím,že takové už asi ani nikdy mít nebudu.Jinými slovy,jsem pořád ten stejný šprt ^^.Zatím to vypadá,že budu maturovat z pěti předmětů.A taky je tu bohužel velká pravděpodobnost,že můj "sen",maturovat z němčiny se nejspíš neuskuteční.Potřebuji dvouletý seminář,protože jsem v podstatě začátečník a jelikož hrozí jeho nenaplnění,vypadá to,že se budu muset chtě nechtě poohlížet po něčem jiném.Jsem neuvěřitelně namíchnutá.Člověk musí maturovat kolikrát i z toho,z čeho ani nechce a když má někdo zájem,tak prostě nemůže.Vždyť já bych byla tak šťastná.Takhle to vypadá,že si k semniáři biologie(který pro budoucí přijetí na VŠ budu potřebovat) budu muset vzít semniář z něčeho,z čeho snad ani maturovat nebudu,a ještě dvouletý.Prostě učiněná spravedlnost.
Jsem více jak na devadesát procent rozhodnutá zkusit psychologii,pokud tedy udělám tu maturitu;D. Vím,že by to byla práce,která by mě skutečně naplňovala a studovala bych tnehle obor s potěšením,nicméně se obávám,že na ni se stejně nedostanu,protože mezi počtem uchazečů a počtem přijatých je setsakramentskej rozdíl.Pak je tu však ještě možnost jít na pedagogiku a tu psychologii přibrat k tomu.I když to není to,co já chci...
No,uvidíme.Mám ještě dva roky na rozmyšlenou.Ovšem věc,kterou jsem si už víceméně rozmyslela je ta,kam se budu v budoucnu hlásit.
Nikdy mě nenapadlo uvažovat,že bych chtěla jít třeba do Prahy.Ne.Malovala jsem si to tak,že pěkně,až dodělám gympl,budu se hlásit na Palackého v Olomouci nebo na Masarykovu v Brně a domov budu mít "za rohem".
Nechci tvrdit,že jedním z těch důvodů,proč jsem se takto rozhodla,není on.Kdyby on nepřišel s tím,že si podává všechny přihlášky do Čech,nikdy by mě nic takového nenapadlo.Ale on to udělal...
Nevím,nakolik má cenu se tu rozepisovat o podrobnostech.Přece jenom,zavítat sem může prakticky kdokoliv.Mám štěstí,že nejsem zas až tak profláklá;)).Nikdy bych se na něj kvůli tomu nemohla zlobit.Ne,tohle se nedělá.Tohle je každého svobodné rozhodnutí.Nehledě na to,že člověk by se měl dívat do budoucnosti.To je samozřejmnost.Já mohu pouze říct,že je mi to...líto,nebo tak něco.Něco mi říká,že kdyby to záleželo na mně,bylo by to jinak.Jenže to tak není.Je tu ještě spousta lidí,pro které je stejně tak důležitý,jako pro mě.Ty první dny po jeho rozhodnutí byly...škaredý.Bolavý.Citlivý.Při slově ,,Praha",se mi zvedal žaludek,dělal knedlík v krku a po tvářích mi stékaly slzy jak hrachy.Když víte,že se blíží něco nepříjemného a vy s tím nemůžete nic dělat.Jen čekáte,až to přijde.No,a právě tehdy jsem se rozhodla.Pomyslela jsem si ,,dyť ty tam skončíš taky..."
Pořád se bojím.Toho,co přijde.Ale nebylo by to slabošství,vzdát se předem?
Je to na dva roky.Možná.Však on se osud v pravou chvíli ukáže.A já se rozhodla,že budu bojovat.Kdyby to byl kdokoliv jiný.Jenomže já vím,že zrovna on mi za to prostě stojí...

roztomilý domácí mazlíček a nespočet deníků.
HUNGER GAMES! hloupě jsem se domnívala,že po "Twilight mánii" před třemi lety,mě už nikdy nic tak neohromí.tyhle příběhy mě prostě odzbrojily (,,Peetoooo!!!")


nedělní chvilka šprtání.
dopolední chvilka slunění;)).
druhý (živý) domácí mazlíček.
ukaž svou pravou tvář.
a snímek zralý na spaní.
♥.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex Alex | Web | 1. dubna 2012 v 20:26 | Reagovat

Jsem vážně moc ráda, že jsi se konečně ozvala a taky že můžu napsat první komentář. Když vidím, jaké starosti s maturitou máš už teď, tak si říkám, že ta moje je v pohodě. Neměla jsem žádný problém, ani se semináři. Na psychologii budeš muset hodně makat, ale ty jsi chytrá, to zvládneš.
Mě to do Prahy taky nikdy netáhlo a hlásím se na MU a UP a ještě do českých budějovic, ale to je jen pojistka. Navíc když jsme tam byli letos na exkurzi, tak jsem se ujistila v tom, co jsem si myslela. Praha je velká a špinavá. Tvou situaci ti fakt nezávidím, je to sice jeho rozhodnutí, ale za dva roky to budeš mít krutý ty.
A ty fotky jsou skvělé, všechny do jedné.

2 Babu Babu | Web | 10. dubna 2012 v 17:10 | Reagovat

Placebo ♥
Škola, vděčné téma. Maturita mě čeká za rok a já toho vím méně než ty. Nevíme, kolik předmětů přesně budeme mít, do seminářů na čtvrťák jsme se už museli zapsat teď a až POTOM nám zástupce řekl, že nebudeme mít ve 4. vůbec biolu a chemii a místo toho nám nacpou nějakou mediální výchovu, jejíž náplň je všem záhadou, ale maturovat z toho nejde. Nakonec nám ještě hodí tu povinnou z  matiky a můžu si shánět shotgun X___x.
Co k jeho rozhodnutí říct, no, třeba se ještě situace otočí. Každopádně, držím palce, ať to pro tebe dopadne co nejlíp.
Krásný fotky :) Nevím proč mě ale u té předposlední fotky v první vteřině napadlo, že v ruce držíš těhotenský test O__o *klepe si sama sobě na čelo* Už to chce pátek.

3 Babu Babu | Web | 10. dubna 2012 v 17:11 | Reagovat

[2]: Myslela jsem, že škola je samozřejmě VĚČNÉ téma... vděčné ani moc ne.

4 Jully Jully | Web | 14. dubna 2012 v 17:28 | Reagovat

Nevadí, že sem až tak často nezavítaš, hlavné je, že sem-tam prídeš a povieš nám ako žiješ :)
Tak k vysvedčeniu gratulujem, na gympli je hotový masaker mať dobré známky :)
Maturitu by som zatiaľ nechala tak. Užívaj si to, čo prichádza teraz. Až to bude nutné, vtedy to začni riešiť. Nateraz máš dva roky pred sebou alen Pán Boh vie, čo sa dovtedy stane...A nebuď smutná. Diaľka nedokáže rozdeliť silné putá mezdi ľuďmi :) A niekedy tu ani nie je nutné, tá diaľka. Keď sa bojíš, je to o.k. ale ty to zvládneš, my ženy predsa slabošky nie sme :D ;) A tá psychológia bude tvoja, bojuj a daj zo seba maximum a aj keď to nevýjde, aspoň si povieš, že si to skúsila :) Fotky sú pekné, najmä tá predposledná...Vydarené masky :D :)

5 Kaylee Kaylee | Web | 22. dubna 2012 v 10:23 | Reagovat

Vy jste úžasní! :D Kam jste se chystali?

Ty jsi chtěla původně do Brna? To bychom tam byly spolu! Já musím do Brna, mamka mě dál nechce pustit. :D Chtěla jsem buď na Masarykovu, ale stejně asi půjdu na Fakultu architektury, ikdyž s mojí matikou nevím. :/

Jsem ráda, že se ozveš alespoň občas, já to taky teď flákám a od prvního dubna jsem vůbec nebyla na blogu :/

Držím palce ať ti všechno dobře dopadne. :)

6 Alex Alex | Web | 2. května 2012 v 20:34 | Reagovat

Děkuji za podporu k maturitě, potěšila jsi mě:) Čeština byla celkem dobrá, tak ještě tu angličtinu, ale určitě o tom pak napíšu na blog.

7 N. N. | Web | 3. května 2012 v 20:25 | Reagovat

Článek jsem četla hned druhýho dubna, jen jsem strašně neschopná napsat alespoň krátký komentář, a proto gratuluju k vysvědčení s několika měsícovým zpožděním:)
A..krásný fotky :) Miluju tvoje vlasy^^

8 *[JeyQaA]* *[JeyQaA]* | Web | 14. června 2012 v 21:25 | Reagovat

Promiň, že jsem se ozvala, ale znáš to, škola je děsná. Budu se snažit ti alespoň napsat hm? :) Apríl? Já ho nesnáším, každý si ze mě dělá srandu ohledně úmrtí, nebo že babičku trefil infarkt. Takovéhle srandy nesnáším. Držím palce♥ Vlastně už ne :D doufám, že jsi ji zvládla :)♥ Psychologie není špatný obor, ale já bych raději něco záživnějšího, ale na to mám ještě času dost :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


TOPlist