Komentáře

1 KK KK | Web | 10. července 2016 v 22:27 | Reagovat

Však pro mě to také samozřejmosti nejsou, to jsem napsala jen tak, aby to vypadalo, že jsem hroznej silák. :D To tedy doufám, že nikoho měsíček na sto způsobů neomrzí, protože já ho jen tak fotit nepřestanu. :D A ano, fotky foceny z Jižní Moravy, město na hádankové fotce jsou Valtice a pak dál Lednice. :) Za aspoň částečný odhad získáváš čtvrt království. :D

Jejda s psaním bakalářky ti přeji moc štěstí a schvaluji tvůj odpovědný přístup. S maturitou přeji panu M. také moc moc štěstí!!
Já si osobně myslím, že až se v říjnu "dočkám" narozenin, že mě to letos tolik nesebere, přesun z 20 na 21 není podle mě tak hrozný. Rozhodně ne tak hrozný jako z 19 na 20, to jsem nesla těžce. :D
A jéje, ty jsi dostala kytaru, to je moc krásný dárek! Doufám, že na ni brnkáš! :P
A těším se na další článek!

2 Alex/Genevieve Alex/Genevieve | 21. července 2016 v 13:36 | Reagovat

Páni, on ti dal vážně kytaru? To je úžasné, takhle se nechat rozmazlovat :)
Dodatečně všechno nejlepší k narozeninám! To jsi dobrá, že ti tvůj nový věk docvakne už druhý den, mně to většinou trvá skoro rok, než si na nové číslo zvyknu, a pak přijde další, takže se pořád cítím tak nějak mladší, než ve skutečnosti jsem.
Přeju pevné nervy s bakalářkou, doporučuju pak ve dnech největšího vypětí, až budeš potřebovat co nejrychleji dopsat ty zatracené poslední kapitoly a celé to zkontrolovat, zařadit nějakou fyzickou činnost, jít si někam zacvičit nebo jít pomoct někomu, kdo zrovna bude stavět barák. Tvoje přeplněná hlava to ocení.
Užívej prázdniny, i když asi dost pracovní, jak tak koukám, no mám to stejně, a budu se těšit na další článek, až sem opět někdy zabloudím.
P.S.: Přemýšlím, že začnu znovu blogovat, pokud bych u toho vydržela, tak mi drž palce.

3 Eillienessis Eillienessis | 31. července 2016 v 16:29 | Reagovat

[1]: Snažím se, aby byla druhý Santana :P.

[2]: Děkuju za rady, myslím, že až budu s tou bakalářkou finišovat, tak budu namakaná jako nikdy, jak zoufale často si budu chtít tu hlavu pročistit:D. A držím všechny čtyři palce, aby ses k nám vrátila! :)

4 E. E. | Web | 8. srpna 2016 v 0:03 | Reagovat

gratuluji k úspěšným zkouškám a věřím, že bakalářku zvládneš! ono někdy je vážně lepší postupovat postupně po malých krůčkách, než skoro celou bakalářku sepsat během pár dnů a nocí a to nemyslím ani na poslední chvíli:) jinak konec prokrastinace bych si asi vážně měla přečíst též, protože to jde semnou v poslední době dost z kopce...
za hurts i years & years palec hore - musely být skvělé koncerty:) a na reporty z koncertů není nikdy pozdě, tudíž je klidně sepiš i teď! ráda si je přečtu:)
panu M. přeji, aby podzimní termín maturit z češtiny zvládl! určitě se mu to podaří
to s narozeninami mě čeká za dvacet dní a už se pomalounku začínám psychicky připravovat, protože to bude určitě velké haló, když budu mít prvních -cet, ale já tak celkově nerada slavím své narozeniny a tak, ale přetrpět to vždycky musím - každopádně tě naprosto chápu, taky mi to pokaždé začíná docházet až druhý den a přemýšlím, proč nad tím vším je pokaždé takový rozruch
a kytara musela být nádherný dáreček!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


TOPlist